E-book,Organizacja,Pomysły Nie taki straszny ONLINE

Nie taki straszny ONLINE

Nie taki straszny ONLINE post thumbnail image

Zapraszam Was dziś do zapoznania się z e-bookiem – Canva w zdalnym nauczaniu młodszych uczniów.

Niezależnie od sytuacji, która wymusiła na nas przejście w online, postęp technologiczny i tak w końcu doprowadzi do momentu w którym będziemy musieli oswoić się z perspektywą zajęć zdalnych. Wielu lektorów i nauczycieli już od dawna działa w tym trybie. Nie będę twierdzić, że nie zajęcia prowadzone online nie różnią się od zajęć stacjonarnych, jednak przy odrobinie dobrych chęci i odpowiednim narzędziom mogą być równie dobre, a czasem nawet lepsze. Na osłodę należy dodać, że w wielu przypadkach jest to duże ułatwienie i jak by nie było, komfort pracy w zaciszu domowym.

Przeniesienie swojego stylu pracy w warunki zdalne nie jest takie trudne, a ten e-book ma za zadanie Wam w tym pomóc. Kiedyś powiadano, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Dzisiaj trzeba mówić, że kto nie biegnie, ten się cofa. Dlatego wesołym truchtem ogarniemy ten cały online!

Trzymam za Was kciuki, oczywiście 🙂

E-book znajdziecie TUTAJ.

Joanna Patyk-Taous

Podobne posty

To już czas!To już czas!

Zostało dowiedzione naukowo, że moment narodzin nie ma żadnego wpływu na nasze losy. Jestem ANTYfanką horoskopów, fusów, zbiegu planet i tarota, ciężko mi jednak zaprzeczyć, że jako osoba urodzona we