Grafika

Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach wizualna strona Twojego biznesu, szkoły lub projektu jest kluczowa dla przyciągnięcia uwagi i wyróżnienia się na tle konkurencji. Dlatego postanowiłam poszerzyć ofertę o dedykowane usługi graficzne, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.

Nie ma dla nas znaczenia, czy potrzebujesz konkretnych materiałów dydaktycznych dla swoich zajęć, czy też dekoracji do Twojej szkoły, plakatów na półkolonie, czy też kreatywnych postów na swoim fanpage’u. Moje wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zaprojektowanie dla Ciebie profesjonalnych i atrakcyjnych wizualnie materiałów, które będą przyciągać uwagę Twoich odbiorców.

Jestem zawsze gotowa pomóc Ci w realizacji Twojego projektu – nie tylko jako wsparcie graficzne, ale również metodyczne. Dzięki nam zyskasz cenne wskazówki i porady odnośnie tego, jak efektywnie wykorzystać materiały w swojej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i skontaktowania się z nami, abyśmy mogli razem stworzyć coś wspaniałego i wyróżniającego się na rynku!

Zastanawiasz się pewnie, co mogę dla Ciebie zrobić. W ciągu ostatnich lat współpracowałam z wieloma osobami które korzystały z moich usług graficznych.

Wiele z tych osób to właściciele szkół językowych, ale także lektorzy którzy chcieliby zwizualizować swoje pomysły.

W czym mogę Ci pomóc?

Oto kilka przykładów:

Logo

Budując rozpoznawalną markę, nie warto zostawiać tej części na później. Dobre logo i interesująca identyfikacja graficzna już od początku zakotwiczy naszą firmę w domenie przedsięwzięć profesjonalnych.

Plakat

Organizujesz wydarzenie w swojej szkole? Potrzebujesz wpadającej w oko grafiki na swój fanpage?

Ulotka

 Ulotka informacyjna to jeden z najbardziej popularnych produktów reklamowych. Wasz potencjalny klient nie musi nic dodatkowo zapisywać, wszystkie niezbędne informacje znajdzie na Waszej ulotce. A jeśli dodatkowo może wykorzystać ją inaczej, chętniej ją u siebie zatrzyma.

Indywidualne projekty

Masz pomysł na grę? Kartę pracy lub inny szalony pomysł? Żaden problem, zaprojektujemy go razem 🙂