Nie wiem, czy wiecie, ale dokładnie dwa lata temu w listopadzie 2018 narodziła się Patyczanka

Z łezką wspominam mój pierwszy POST

Miałam już wizję tego co będę robić (ułatwiać życie lektorom angielskiego), ale jeszcze nie do końca wiedziałam jak to robić. Mimo wszystko mam cichą nadzieję, że mój pierwszy plakat nadal zdobi jakąś salę.

Przez te fantastyczne dwa lata na moją stronę trafiło prawie 45 tysięcy osób. Czy to dużo? Dla mnie to ilość astronomiczna.

Sprytne statystyki strony pokazują, że oprócz naprawdę eklektycznej kombinacji krajów, kilka osób pochodziło z tak egzotycznych miejsc jak Katar czy Ekwador!

Te dwa lata nauczyły mnie bardzo wiele i umożliwiły poznanie i współpracę z masą genialnych, zmotywowanych i pełnych pozytywnej energii ludzi. Pozwoliły mi zagościć w wielu szkołach i salach podczas zajęć angielskiego. Nic z tych rzeczy nie miałoby miejsca gdybym w 2018 roku nie powiedziała sobie: “Ej Dżoana, zrób coś ze sobą sensownego”.

Czasy są ciężkie, sytuacja krucha i nieciekawa, ale DZIŚ świętuję.

Świętuję radość płynącą z relacji międzyludzkich, świętuję słówka które być może zostały w małych mądrych głowach podczas pracy z moimi materiałami. Świętuję w końcu WAS drodzy lektorzy i nauczyciele, bez których nic nie miałoby SENSU.

?